Organizasyon Şeması

 

  • DSİ 7. (Samsun) Bölge Müdürlüğü (Köksal Buğra ÇELİK) 

 

    • Bölge Müdür Yardımcısı-1 (Miraç TASLAK) 

 

      • Planlama Şube Müdürlüğü (Ender KURAL) 
      • Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü (Ali BOLİÇ) 
      • Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü (Dr. Nazlı AYYILDIZ TURAN) 
      • İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü (Metin ÇELİK) 
      • Yenilenebilir  Enerji Şube Müdürlüğü (Ahmet EKİZ) 
      • Hukuk İşleri Müdürlüğü (Samet AKTAŞ)
      • Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürlüğü (Hasan GENÇ)
      • Taşkın Kontrol Şube Müdürlüğü  (Ali BOLİÇ )

 

    • Bölge Müdür Yardımcısı-2 (Murat ŞERBETCİ) 

 

      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü (Murat ÜN) 
      • İçmesuyu ve Atıksu Şube Müdürlüğü (Şükrü Gökhan ÖZSÜREKCİ) 
      • Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü (Erdoğan ÇELEBİ)
      • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü (Ertuğrul ALTAY) 

 

    •  Bölge Müdür Yardımcısı-3 (Ahmet Serdar GÜZEL) 


      • Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü (Hüseyin YILMAZ) 
      • Jeoteknik Hizmetler Şube Müdürlüğü (Burak ÖZTÜRK)
      • Yeraltı Suları Şube Müdürlüğü  (Mehmet  TÜRKMEN)
      • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü (Hakan BAKIR)
      • Muhasebe Şube Müdürlüğü (Murat GÜNDOĞDU) 
      • Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü (Turgay MALKOÇ) 
      • Personel Şube Müdürlüğü (Murat İŞLER) 
      • Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü (Mustafa Burhan ÖRS)
      • Sulama Şube Müdürlüğü (Yusuf Kenan ERDEN)
      • Sivil Savunma Uzmanlığı (Ernur Bozkurt ÇEVİK)

 

    • 6. Sondaj Şube Müdürlüğü (Erol YILDIRAN) 

 

    • 71. Şube (Samsun) Müdürlüğü (Özgür  ULURAK) 
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği (Harun ÇELİK) 
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği (.....) 
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Selman ÇUBUKÇUOĞLU) 
      • Makine İkmal Başmühendisliği (Önder ÖZTÜRK) 
      • İdari İşler Şefliği (Hayati YALÇIN) 
      • Süreyyabey Barajı İnşaat Kontrol Başmühendisliği Servisi ( - ) 
      • Çarşamba Ovası Sulama ve Drenaj Başmühendisliği ( - ) 

 

    • 72. Şube (Tokat) Müdürlüğü (Ali ÇETİNKAYA) 
      • Kamulaştırma Başmühendisliği (Muinettin ŞENGÜN) | 
      • Süreyyabey Barajı Başmühendisliği ( - ) 
      • Kalite Kontrol Başmühendisliği (Sedat NARLI) 
      • Kazova İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Mahmut AYDEMİR) 
      • Elektromekanik Teçhizat Başmühendisliği (Murat SEMİZ) 
      • Makine İkmal Başmühendisliği (Nezihe Nihal BAYRAM) 
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği (Bülent TAŞTAN) 
      • İdari İşler Şefliği (Murat TIKAÇ) 
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği (Mustafa DAL) 
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Baş Mühendisliği (Ali TAŞPINAR) 
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği ( - ) 
      • Atölye Başmühendisliği ( - ) |

 

    • 73. Şube (Amasya) Müdürlüğü (Turgut YORULMAZ) 
      • İdari İşler Şefliği (Oğuzhan TUĞ) 
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği (Fatih ÖRMEKAYA) 
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Mahmut BÜYÜKÇEVİK) 
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği ( Sait ÖLMEZ ) 
      • Makine İkmal Başmühendisliği (Fatih ÖRMEKAYA) 
      • Kamulaştırma Şefliği (Naciye DİLEK) 
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Başmühendisliği ( Duygu BÜYÜKÇEVİK ) 
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği ( - ) 
      • Atölye Başmühendisliği ( - ) 
      • Su Ürünleri Teknik Şefliği (Hakan BULDU) 
      • Amasya İşletme ve Bakım Mühendisliği ( - ) 
      •  
    • 74. Şube (Sinop) Müdürlüğü (Göktuğ YILMAZ)
      • İdari İşler Şefliği (Halil ÖZASLAN) 
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği (Havva GÖKBAY) 
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği (Mustafa KURT) 
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Bekir KOZANOĞLU) 
      • Makine İkmal Başmühendisliği (Erdinç ŞİMŞEK) 
      • Makina İmalat ve Donatım Başmühendisliği ( - ) 
      • Atölye Başmühendisliği ( - ) | 
      • Aşağı Gökırmak Projeleri İnşaat Kontrol Mühendisliği ( - ) 

 

    • 75. Şube (Ordu) Müdürlüğü (Mehmet KURUL) 
      • Makine İkmal Başmühendisliği (Mehmet Salih TOPAL) 
      • Proje ve İnşaat Başmühendisliği (Eser ŞAHİN) 
      • İdari İşler Şefliği (Fatih KUVANCI) 
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Nazmi Engin ÇAĞLAR) 
      • Etüd ve Plan Başmühendisliği (Yekta YÜKSEL) 

 

    • Bafra Ovası Sulaması Proje Müdürlüğü (Berati ÖZKAN) 
      • Kesin Hesap ve Değerlendirme Başmühendisliği ( - )
      • İşletme ve Bakım Başmühendisliği (Osman BÜYÜK) 
      • Proje Başmühendisliği ( - ) 
      • İnşaat Kontrol Başmühendisliği (İsmail KARABİBER) 
      • İdari İşler Şefliği (Ayşegül KOÇAK)