2023 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR VE SINAV TAKVİMİ

23.06.2023 / Gösterim Sayısı : 2450 / Arşiv

2023 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI

EVRAK KONTROLÜ NETİCESİNDE YAZILI, SÖZLÜ VE UYGULAMA SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANANLAR VE SINAV TAKVİMİ

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca, Bölge Müdürlüğümüze tahsis edilen pozisyonlar için noter huzurunda yapılan kura çekimi neticesinde evraklarını teslim eden adaylardan, gerekli şartları sağlayarak sınavlara girmeye hak kazanan adayların yer aldığı liste ile sınav takvimi aşağıda yer almaktadır.

Sınava katılmaya hak kazanan adayların, sınav takviminde yer alan gün ve saatlerde sınavın yapılacağı yerde yarım saat önce hazır bulunması ve yanlarında mutlak suretle resmi kimlik belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, sınava katılacak adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlgililere ilanen duyurulur.

 

DSİ 7.  BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞÇİ ALIMI SINAV TAKVİMİ

Sıra

Pozisyon

Yazılı Sınav Yeri,  Günü ve Saati

Sözlü ve Uygulama Sınav Yeri,  Günü ve Saati

1

DOZER OPERATÖRÜ

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
7/6 Sondaj Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 09:30

04.07.2023 SALI 08:30

2

ŞOFÖR (AĞIR VASITA)

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 09:30

04.07.2023 SALI 11:30

3

AĞIR VASITA USTASI

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 09:30

04.07.2023 SALI 14:30

4

ÇARKHANE USTASI

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 09:30

04.07.2023 SALI 14:30

5

BAKIMCI YAĞCI

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
Makine İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 11:00

05.07.2023 ÇARŞAMBA 08:30

6

SONDAJ İŞÇİSİ

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Atakum Kampüsü
7/6 Sondaj Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Esenevler Mah. Atatürk Blv.
(Yeşilyurt AVM Karşısı)  Atakum/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 14:00

06.07.2023 PERŞEMBE 08:30

7

TOPOĞRAF

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü Konferans Salonu

DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Merkez Kampüsü
Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138 İlkadım/ SAMSUN

Bahçelievler Mah.İstiklal Cad. No:138
İlkadım/ SAMSUN

03.07.2023 PAZARTESİ 14:00

07.07.2023 CUMA 08:30

 

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
DOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

MAHMUT ÇİFTÇİ

272*****966

2

KADİR ÇEPNİOĞLU

521*****760

3

NASIF KARAGÖL

534*****634

4

İSA KURT

211*****114

5

SÜLEYMAN GÜNEL

557*****168

6

ELVAN ŞEKER

518*****506

7

AVNİ ÖNDER

607*****822

8

MESUT TAŞKIN

517*****974

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

ERDEM YILDIRIM

632*****378

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
AĞIR VASITA USTASI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

FERDA MARAL

222*****052

2

HASAN TOKSUZ

238*****888

3

GÖKHAN TEBER

301*****914

4

CİHAN YÜKSEL

671*****652

5

HALİL LAP

219*****928

6

FEDAİ KARA

110*****106

7

OSMAN ÇELİK

466*****402

8

TAYFUN GÜRDAL

551*****524

9

KORAY TAŞOVA

348*****194

10

ENGİN ZENGİN

677*****234

11

MÜCAHİT KARACA

116*****352

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
BAKIMCI-YAĞCI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

VEDAT AK

613*****924

2

MUSTAFA YALÇINKAYA

103*****496

3

MURAT ARI

363*****168

4

DAVUT KOÇ

439*****656

5

EMRAH AYDIN

687*****890

6

GÖKHAN ÇAKMAK

595*****752

7

KADİR KILCI

660*****886

8

ONUR CAN TORUN

429*****656

9

UĞUR KABADAYI

121*****804

10

VEYSEL TOSUN

585*****650

11

MUSTAFA KESKİN

170*****430

12

MERTCAN AKMAN

652*****844

13

SAMET DEMİR

605*****248

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 72. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TOKAT
BAKIMCI-YAĞCI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

HAMDİ GEVREK

168*****518

2

ZEYNEL ABİDİN İBCİ

179*****128

3

GÖKHAN CANLI

393*****240

4

ABDUSSAMET BOYRAZ

439*****766

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 73. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AMASYA
BAKIMCI-YAĞCI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

MUSA KARA

210*****292

2

DURSUN SARI

174*****208

3

MURAT KAYA

281*****802

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 74. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SİNOP
BAKIMCI-YAĞCI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

SAVAŞ BAŞ

101*****698

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 75. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ORDU
BAKIMCI-YAĞCI POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

SERDAR KOVAN

562*****818

2

SERKAN YANDI

448*****322

3

DOĞAN GÜLEŞ

652*****836

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
SONDAJ İŞÇİSİ POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

MEHMET CAN AYNUR

637*****050

2

ALPER ÖNAL

370*****312

3

KAAN ÜNAL

536*****952

4

MUHAMMET EMİN TÜRK

625*****698

5

SERTAN YALÇIN

326*****792

6

DİLAVER ULUSOY

232*****642

7

TURAN YAVUZ

317*****528

8

HAKAN BAY

621*****484

9

ERTUĞRUL YILDIZ

627*****194

10

MESUT ÜNSAL

293*****690

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
AĞIR VASITA ŞOFÖRÜ (CE) POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

AYKUT BAL

656*****678

2

RECEP ERKAN

505*****610

3

ABDULAZİZ ALTINGÖZ

563*****492

4

RAHMAN CAN

107*****872

5

ERDAL ÇAKIR

465*****454

6

YAŞAR ÇELİK

586*****258

7

ALİ KAZANCI

428*****626

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN
TOPOĞRAF POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

1

AHMET KAYGISIZ

100*****804

2

METİN ŞEN

311*****964