Menüler

STAJYER KABUL LİSTESİ

13.03.2020
STAJYER KABUL LİSTESİ
3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında 2020 Yılı Yaz Dönemi Stajyerlik başvurusu kabul edilen öğrenci listesi aşağıda yayınlanmış olup, staja kabul edilen öğrencilerin aşağıda istenen evrakları tamamlayarak Bölge Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.
SIRA NO TC KİMLİK NO ADI SOYADI BRANŞI OKUL KATEGORİSİ STAJ YAPACAĞI ŞUBE
1 409*****916 ABDULKADİR DOĞAN Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
2 250*****756 AHMET BERKAY ŞAHİN Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
3 425*****706 AHMET İLKER LEVENT Ziraat Mühendisliği ÜNİVERSİTE İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü
4 434*****772 ALPEREN ASLANDAŞ Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
5 649*****364 ARZU SEVEN İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
6 119*****006 AYKUT BULAT Biyosistem Mühendisliği ÜNİVERSİTE 72. Şube Müdürlüğü (Tokat)
7 102*****468 BATUHAN GÜMRÜKÇÜ Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE 74. Şube Müdürlüğü (Sinop)
8 152*****404 BEYZANUR UÇAR Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
9 106*****118 BİLGÜN TEMURLENK Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
10 153*****774 BURAK KOÇ Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
11 491*****522 BUSE NUR AKÇAY Metalurji ve Malzeme  Mühendisliği ÜNİVERSİTE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü 
12 111*****708 BÜŞRA GÜNGÖR Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
13 316*****340 CAN TAŞÇI Jeofizik Mühendisliği ÜNİVERSİTE Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürlüğü 
14 321*****950 CEMRE DİNÇER Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğü
15 131*****948 CEMRE KOÇYİĞİT İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü 
16 167*****210 CEREN BAŞ Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
17 574*****826 CİHATCAN AKTÜRK İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
18 179*****928 ELİF BUSE DİNÇ İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
19 448*****060 EMİRCAN KİRİT Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
20 461*****414 EMİRHAN CEMEK Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
21 320*****410 ESRA AYAR Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
22 233*****188 ESRA ŞAHİN Çevre Mühendisliği ÜNİVERSİTE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü 
23 326*****342 GİZEM MERCAN Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
24 160*****332 GİZEM NUR KOCAK Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
25 370*****974 HİCRAN ALKAN Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
26 504*****946 HİLAL NUR DEMİR Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
27 151*****952 İNCİNUR ALTUN Tarımsal Biyoteknoloji ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
28 374*****278 KADİR BAY Bilgisayar Mühendisliği ÜNİVERSİTE Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü 
29 353*****450 KARDELEN TOPKAYA Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
30 107*****762 KEREM ALPER AYAZOĞLU İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
31 372*****696 MEHMET ALİ TÜRKMEN Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
32 491*****902 MELİKE AKPINAR Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü 
33 683*****750 MELİS ALAN Özel Güvenlik ve Koruma ÜNİVERSİTE Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü 
34 587*****496 MELİSA BAT Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
35 261*****468 MERT CAN SAYIN Tarım Ekonomisi ÜNİVERSİTE Planlama Şube Müdürlüğü
36 429*****242 MERVE POYRAZOĞLU Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
37 135*****214 MİRAÇ ÇUBUKÇUOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisliği ÜNİVERSİTE Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürlüğü 
38 168*****864 MUHAMMET ALİ AKYILDIZ İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE 75. Şube Müdürlüğü (Ordu)
39 234*****932 MUSTAFA BALTACI Kimya ÜNİVERSİTE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü 
40 268*****932 MUSTAFA ÜSTÜN Tarım Ekonomisi ÜNİVERSİTE Planlama Şube Müdürlüğü
41 102*****258 NESLİHAN BOY Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
42 145*****928 NİHAN KADER TİFTİK Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
43 172*****902 OĞUZ CAN MERT Makine Mühendisliği ÜNİVERSİTE Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü
44 226*****810 PELİN DEMİREL Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
45 305*****372 REHA MURAT TÜRKMEN İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü 
46 287*****768 RUMEYSA OKUMUŞ Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
47 531*****924 SALİMCAN TÜRKEL Makine Mühendisliği ÜNİVERSİTE Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü
48 101*****484 SEDA ÖZGEN Tarım Ekonomisi ÜNİVERSİTE Planlama Şube Müdürlüğü
49 536*****698 SEMRA DANIŞMAN Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
50 564*****882 SERDAR YAVUZ YILDIZ Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
51 546*****600 SERHAT YAMAN Bilgisayar Mühendisliği ÜNİVERSİTE Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü 
52 107*****296 SİMGE ANAKLI Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
53 138*****038 SİNEM AYDIN İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü 
54 346*****480 SÜMEYYE DEMİR Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE 71. Şube Müdürlüğü
55 232*****206 TAHA YASİN ARAL Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
56 267*****784 TOLGA KARAKAYA Meteoroloji Mühendisliği ÜNİVERSİTE Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü
57 375*****112 TUĞRUL ÇELİK İnşaat Mühendisliği ÜNİVERSİTE Barajlar ve HES Şube Müdürlüğü 
58 250*****666 UFUKCAN DORUK Makine Mühendisliği ÜNİVERSİTE Makina İmalat ve Donatım Şube Müdürlüğü
59 368*****782 YALÇIN ŞENGÜL Bilgi Güvenliği Teknolojisi ÜNİVERSİTE Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü 
60 564*****936 YEŞİM ASLAN Harita Mühendisliği ÜNİVERSİTE Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü 
61 292*****196 ZİYA MEHTER Biyosistem Mühendisliği ÜNİVERSİTE 72. Şube Müdürlüğü (Tokat)
Staj Başvurusu Kabul Edilen Öğrencilerin Getirmesi Gereken Belgeler:

1-        İş kazası ve meslek hastalığı sigorta priminin stajyerin öğrenim gördüğü kurum tarafından ödendiğini gösteren "SGK Sigortalı İşe Giriş Bildirgesi" formu (Onaylı-Asıl)
2-        Staj değerlendirme formu (2 adet)
3-        İBAN numarası gösterir belge
4-        Stajyer Öğrencinin öğrenim gördüğü kurumdan Bölge Müdürlüğümüze hitaben yazılmış olan Staj tarihi, Staj süresini ve Staj yapmasının uygun olduğunu belirtir yazı. (Zorunlu Staj Formu)   (Islak İmzalı – Asıl)
5-        Fotoğraflı öğrenci belgesinin aslı
6-       Staj Defteri (Okuldan alınacak)
7-        Fotoğraf (1 adet)