Menüler

DSİ SAMSUN 7. BÖLGE İŞÇİ ALIMI SINAV SONUCU İLANI

28.12.2019

DSİ Samsun 7. Bölge Müdürlüğüne daimi işçi pozisyonunda alınacak olan personel alımı için yapılan, yazılı, sözlü ve uygulamalı sınav sonucunda kazanan asil ve yedek adayların listesi...

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜEKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No(123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

SALİH YALÇINDAĞ

419*****108

ASİL

2

ERDOĞAN BOZDEMİR

424*****022

ASİL

3

HAKAN KALAYCI

414*****324

ASİL

4

RAMAZAN POLATCI

133*****942

ASİL

5

YUSUF CAN BAYAR

699*****334

ASİL

6

MAHMUT BAÇİK

183*****806

ASİL

7

HÜSEYİN YILDIZ

451*****658

ASİL

8

EMRAH YÜCEL

169*****462

ASİL

9

ENES KAPLAN

566*****248

1. YEDEK

10

NİHAT YILMAZ

461*****932

2. YEDEK

11

ERTUĞRUL DURSUN

225*****952

3. YEDEK

12

YAKUP SEZER

515*****986

4. YEDEK

13

MUSTAFA BAKAR

210*****228

5. YEDEK

14

ABDULKADİR ŞAHİN

251*****078

6. YEDEK

15

GÖKHAN BIÇAK

655*****860

7. YEDEK

16

ZEKİ KADEMOĞLU

381*****156

8. YEDEK

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜDOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No(123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

AKİF HANCI

520*****208

ASİL

2

ÖZCAN GANİ DENİZ

186*****558

ASİL

3

ŞEMSETTİN SEZGİN

542*****968

1. YEDEK

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜSRC5 BELGELİ ŞOFÖR POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No(123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

FATİH YEDİYILDIZ

115*****754

ASİL

2

FATİH RAY

525*****444

ASİL

3

MİTHAT YAŞAR

445*****904

1. YEDEK

4

KAZIM CERRAH

593*****516

2. YEDEK

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜDEMİR KAYNAK USTASI POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No(123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

ADNAN TAŞKIN

517*****810

ASİL

2

ÖMER DURU

677*****134

ASİL

3

BERAT ŞAHİN

279*****266

1. YEDEK

4

RAHMAN ÇİÇEK

478*****238

2. YEDEK

 

 

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

AHMET TEZCAN

320*****778

ASİL

2

BAYRAM YILMAZ

474*****446

1. YEDEK

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AĞAÇ İŞLERİ USTASI POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

MEHMET TÜYSÜZOĞLU

472*****272

ASİL

2

SERKAN KİRİŞ

245*****190

1. YEDEK

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AĞIR VASITA USTASI POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

HASAN KARAOSMANOĞLU

264*****954

ASİL

2

MURAT ALPAGUT

639*****900

ASİL

3

MURAT KAHYA

393*****674

ASİL

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MOTOR USTASI POZİSYONU İÇİN ASİL VE YEDEK KAZANANLAR

Sıra No

Adı Soyadı

T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)

SINAV SONUCU

1

AHMET YILMAZ

513*****928

ASİL

2

LEVENT SAY

606*****494

ASİL

3

SELÇUK SARI

420*****684

1. YEDEK

4

MUZAFFER ASLANTAŞ

479*****670

2. YEDEK