Menüler

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 YILI İŞÇİ ALIMI SINAVA GİRECEK ADAY LİSTESİ

02.12.2019

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 YAKUP SEZER 515*****986
2 MAHMUT BAÇİK 183*****806
3 FERHAT UYSAL 373*****486
4 KADİR TİLGEL 176*****450
5 SELİM ŞAHİNOĞLU 336*****032
6 TUNCAY ŞENER 387*****440
7 RAMAZAN POLATCI 133*****942
8 CİHAN KAYA 465*****812
9 GÖKHAN BIÇAK 655*****860
10 HAKAN KALAYCI 414*****324
11 YUSUF CAN BAYAR 699*****334
12 MUSTAFA ÇUĞALTAN 205*****966
13 TAHİR CEYLAN 2972*****850
14 NİHAT YILMAZ 461*****932
15 ERDOĞAN BOZDEMİR 424*****022
16 SALİH YALÇINDAĞ 419*****108
17 RECEP ŞAHİN 214*****408
18 HÜSEYİN YILDIZ 451*****658
19 HACI AYDIN 516*****682
20 MUSTAFA BAKAR 210*****228
21 ERTUĞRUL DURSUN 225*****952
22 ENES KAPLAN 566*****248
23 ALİ GÖKSUN 622*****046
24 EREN KABADAYI 113*****394
25 ABDULKADİR ŞAHİN 251*****078
26 SELİM GERİŞ 475*****682
27 ZEKİ KADEMOĞLU 381*****156
28 MEHMET ALTINIŞIK 305*****604
29 EMRAH YÜCEL 169*****462
30 RECEP AVCI 275*****132
31 BERKANT DEMİRDÖKER 718*****956

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

DOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 ÖZCAN GANİ DENİZ 186*****558
2 AKİF HANCI 520*****208
3 ŞEMSETTİN SEZGİN 542*****968

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SRC5 BELGELİ ŞOFÖR POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 İHSAN SOYLU 350*****766
2 MİTHAT YAŞAR 445*****904
3 FATİH RAY 525*****444
4 BAHADIR CAN 287*****018
5 İSMAİL SAĞLAM 461*****338
6 KAZIM CERRAH 593*****516
7 İBRAHİM CENGİZ 211*****198
8 FATİH YEDİYILDIZ 115*****754

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

DEMİRKAYNAK USTASI  POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 ADNAN TAŞKIN 517*****810
2 MURAT ÇAKAR 432*****258
3 ÖMER DURU 677*****134
4 HAMİT ALTIN 157*****326
5 KADİR AYVALI 113*****614
6 MUSTAFA AÇIKGÖZ 455*****246
7 BERAT ŞAHİN 279*****266
8 RAHMAN ÇİÇEK 478*****238

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN SINAVA  KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 BAYRAM YILMAZ 474*****446
2 AHMET TEZCAN 320*****778
3 MEHMET GÜNGÖR 184*****758
4 MUTLU DEMİR 404*****402

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AĞAÇ İŞLERİ USTASI  POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 SERKAN KİRİŞ 245*****190
2 EMRAH ARSLAN 391*****438
3 SALİM AKBAŞ 163*****114
4 MEHMET TÜYSÜZOĞLU 472*****272

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

AĞIR VASITA USTASI  POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 MURAT ALPAGUT 639*****900
2 HASAN KARAOSMANOĞLU 264*****954
3 MURAT KAHYA 393*****674

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

MOTOR USTASI  POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK
ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 LEVENT SAY 606*****494
2 SELÇUK SARI 420*****684
3 FERHAT GÜL 683*****632
4 RAMAZAN TURHALLI 387*****702
5 MUZAFFER ASLANTAŞ 479*****670
6 AHMET YILMAZ 513*****928
7 SERKAN MERAL 263*****030

DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SONDAJ İŞÇİSİ  POZİSYONU İÇİN SINAVA KATILACAK ADAYLAR

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No (123*****900 şeklinde)
1 ERDEM AYVAZ 419*****190
2 FARUK AKSU 400*****218
3 ŞAKİR KAPTAN 412*****782