Menüler

KURA SONUÇLARI ASİL VE YEDEK LİSTELERİ

20.11.2019
         DSİ 7. Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilecek 23 İşçi personel için kura çekimi 19 Kasım 2019 saat 14.00’de noter huzurunda yapılmış olup, asıl ve yedek listeler açıklanmıştır.
        Bu kapsamda; asıl adaylardan belge isteme ve kontrol 20-25 kasım 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.  Asıl adayların belge ibraz edememesi halinde sıralı yedek adaylardan belge isteme ve kontrol 26-29 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

       Tüm duyurular tebliğ mahiyetinde olup, ilgililerin adreslerine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

 

 

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 AĞAÇ İŞLERİ USTASI  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

 

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 SERKAN KİRİŞ 245*****190 ASİL
2 HAKNUR ÇEPNİ 198*****776 ASİL
3 EMRAH ARSLAN 391*****438 ASİL
4 SALİM AKBAŞ 163*****114 ASİL
5 AHMET DELİKÜÇÜK 361*****788 YEDEK
6 MEHMET TÜYSÜZOĞLU 472*****272 YEDEK
7 ARİF GÜNGÖR 187*****086 YEDEK
8 MÜKREMİN AKER 158*****940 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 AĞIR VASITA USTASI  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 ERMAN ERARSLAN 161*****980 ASİL
2 SAMET ÖNDER 297*****064 ASİL
3 MURAT ALPAGUT 639*****900 ASİL
4 TAHAN SARI 162*****784 ASİL
5 HASAN KARAOSMANOĞLU 264*****954 ASİL
6 SÜLEYMAN GENÇ 116*****024 ASİL
7 KADİR KESKİN 455*****302 ASİL
8 MURAT KAHYA 393*****674 ASİL
9 MURAT DEMİR 133*****648 ASİL

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 ÇARKHANE USTASI POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 VEYSEL HATİPOĞLU 294*****518 ASİL
2 KADİR KIR 246*****806 ASİL
3 BAYRAM YILMAZ 474*****446 ASİL
4 AHMET TEZCAN 320*****778 ASİL
5 MEHMET GÜNGÖR 184*****758 YEDEK
6 MUTLU DEMİR 404*****402 YEDEK
7 ERTUĞRUL ULUTEPE 441*****118 YEDEK
8 RECEP ÇOLAK 389*****212 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 DEMİRKAYNAK USTASI  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 SEDAT KAYA 671*****186 ASİL
2 YAVUZ YETİK 574*****792 ASİL
3 ADNAN TAŞKIN 517*****810 ASİL
4 MURAT ÇAKAR 432*****258 ASİL
5 SAMET SÜRMELİ 688*****742 ASİL
6 ÖMER DURU 677*****134 ASİL
7 HAMİT ALTIN 157*****326 ASİL
8 KADİR AYVALI 113*****614 ASİL
9 MUSTAFA AÇIKGÖZ 455*****246 YEDEK
10 BERAT ŞAHİN 279*****266 YEDEK
11 RAHMAN ÇİÇEK 478*****238 YEDEK
12 ERCAN TURGUT 248*****204 YEDEK
13 MUSTAFA UZUN 255*****630 YEDEK
14 MUHAMMED ATEŞ 226*****186 YEDEK
15 RIDVAN DEMİRTAŞ 617*****786 YEDEK
16 HÜSEYİN KUTBAY 107*****050 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 DOZER OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 EVREN KILIÇ 613*****994 ASİL
2 BURHAN DOĞAN 405*****456 ASİL
3 MURAT ASMA 325*****182 ASİL
4 SAFFET ARSLAN 374*****606 ASİL
5 SALİH DEMİR 442*****842 ASİL
6 ÖZCAN GANİ DENİZ 186*****558 ASİL
7 TANJU AYDIN 138*****964 ASİL
8 ERSAN KAYHAN 388*****720 ASİL
9 YUNUS AKSU 309*****646 YEDEK
10 İSA ALGAN 299*****416 YEDEK
11 AKİF HANCI 520*****208 YEDEK
12 MEHMET KELEŞ 327*****972 YEDEK
13 ŞEMSETTİN SEZGİN 542*****968 YEDEK
14 KEMAL ŞAHİNKAYA 217*****368 YEDEK
15 HAKAN DİKKAYA 157*****140 YEDEK
16 ERGİN TÜRKÖZLER 468*****004 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 RAMAZAN BULUT 170*****110 ASİL
2 YAKUP SEZER 515*****986 ASİL
3 MAHMUT BAÇİK 183*****806 ASİL
4 DOĞAN YALÇIN KAYA 465*****738 ASİL
5 MEHMET İNAN 380*****166 ASİL
6 İSMET USTA 428*****438 ASİL
7 FERHAT UYSAL 373*****486 ASİL
8 YAŞAR ONAY 503*****982 ASİL
9 GÖKTÜRK BUDAK 628*****960 ASİL
10 YAHYA AKBAŞ 439*****700 ASİL
11 KADİR TİLGEL 176*****450 ASİL
12 SELİM ŞAHİNOĞLU 336*****032 ASİL
13 HALİL İBRAHİM KONT 372*****148 ASİL
14 TUNCAY ŞENER 387*****440 ASİL
15 RAMAZAN POLATCI 133*****942 ASİL
16 CİHAN KAYA 465*****812 ASİL
17 SELAHATTİN ÇELİK 623*****760 ASİL
18 OKAN BAYIR 492*****964 ASİL
19 GÖKHAN BIÇAK 655*****860 ASİL
20 MUAMMER ÖZDEMİR 467*****896 ASİL
21 HAKAN KALAYCI 414*****324 ASİL
22 YUSUF CAN BAYAR 699*****334 ASİL
23 MUSTAFA ÇUĞALTAN 205*****966 ASİL
24 HALİL CAN ARSLAN 608*****014 ASİL
25 TAHİR CEYLAN 297*****850 ASİL
26 YALÇIN SÖNMEZ 482*****340 ASİL
27 NİHAT YILMAZ 461*****932 ASİL
28 ERDOĞAN BOZDEMİR 424*****022 ASİL
29 SALİH YALÇINDAĞ 419*****108 ASİL
30 RECEP ŞAHİN 214*****408 ASİL
31 HAMDİ GEVREK 168*****518 ASİL
32 MUAMMER TÜRKMEN 531*****772 ASİL
33 HÜSEYİN YILDIZ 451*****658 YEDEK
34 HÜSEYİN ÇETİNER 148*****182 YEDEK
35 YASİN YÖRÜKOĞLU 277*****530 YEDEK
36 HACI AYDIN 516*****682 YEDEK
37 FARUK AYDIN 520*****958 YEDEK
38 AKİF ÖZKURT 340*****130 YEDEK
39 MUSTAFA BAKAR 210*****228 YEDEK
40 AHMET NUMANOĞLU 143*****812 YEDEK
41 NİHAT BEKTAŞ 465*****820 YEDEK
42 UĞUR KESER 492*****194 YEDEK
43 ERTUĞRUL DURSUN 225*****952 YEDEK
44 BİROL ÖZTÜRK 157*****824 YEDEK
45 ENES KAPLAN 566*****248 YEDEK
46 FARUK FEYRUZ YILDIZ 409*****566 YEDEK
47 ALİ GÖKSUN 622*****046 YEDEK
48 EREN KABADAYI 113*****394 YEDEK
49 ABDULKADİR ŞAHİN 251*****078 YEDEK
50 MEHMET BOZKURT 140*****978 YEDEK
51 SELİM GERİŞ 475*****682 YEDEK
52 ZEKİ KADEMOĞLU 381*****156 YEDEK
53 SEMİH BURMA 418*****166 YEDEK
54 BERATİ YİĞCİ 297*****000 YEDEK
55 BUĞRA AKSU 572*****238 YEDEK
56 ALPER KAYA 540*****136 YEDEK
57 SEYFİ DURSUN 226*****900 YEDEK
58 MEHMET ALTINIŞIK 305*****604 YEDEK
59 RECEP GEZER 211*****344 YEDEK
60 EMRAH YÜCEL 169*****462 YEDEK
61 RECEP AVCI 275*****132 YEDEK
62 BERKANT DEMİRDÖKER 718*****956 YEDEK
63 ERDEM YILDIRIM 466*****002 YEDEK
64 ŞABAN ŞENER KOÇAK 100*****518 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 MOTOR USTASI  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 SERVET BIDIL 664*****364 ASİL
2 KAZIM ÖZDEMİR 284*****028 ASİL
3 LEVENT SAY 606*****494 ASİL
4 SELÇUK SARI 420*****684 ASİL
5 YUNUS TUTMAZ 544*****158 ASİL
6 İSMAİL GÜNDÜZ 385*****912 ASİL
7 FERHAT GÜL 683*****632 ASİL
8 MUSTAFA KARAMAN 607*****502 ASİL
9 EMRULLAH YANIK 357*****924 YEDEK
10 RAMAZAN TURHALLI 387*****702 YEDEK
11 MUZAFFER ASLANTAŞ 479*****670 YEDEK
12 AHMET YILMAZ 513*****928 YEDEK
13 İLKAY UZUNER 400*****920 YEDEK
14 ASIM KURTLUK 248*****602 YEDEK
15 YUNUS EMRE GÖKÇE 211*****502 YEDEK
16 SERKAN MERAL 263*****030 YEDEK

 

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 SONDAJ İŞÇİSİ  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 FATİH BAĞANA 422*****932 ASİL
2 ERDEM AYVAZ 419*****190 ASİL
3 FARUK AKSU 400*****218 ASİL
4 MURAT MIRIK 298*****656 ASİL
5 SERDAR YILMAZ 563*****754 YEDEK
6 TALİP ALTUNAY 442*****120 YEDEK
7 YUSUF ALPEREN BAŞ 482*****580 YEDEK
8 ŞAKİR KAPTAN 412*****782 YEDEK

 

  DSİ 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 ŞOFÖR SRC5 BELGELİ  POZİSYONU İÇİN  İŞKUR LİSTESİ VE KURA  SONUCU

Sıra No Adı Soyadı T.C. Kimlik No
(123*****900 şeklinde)

Asil/ Yedek
1 KAZIM KASAR 516*****532 ASİL
2 İHSAN SOYLU 350*****766 ASİL
3 MURAT BOZACI 372*****226 ASİL
4 TURGUT ÇUBUKÇU 407*****512 ASİL
5 EMRE KASA 451*****206 ASİL
6 MİTHAT YAŞAR 445*****904 ASİL
7 CELAL AKÇAY 674*****398 ASİL
8 SAMET ÇELEBİ 351*****388 ASİL
9 SERDAR AYDIN 249*****898 ASİL
10 FATİH RAY 525*****444 YEDEK
11 BAHADIR CAN 287*****018 YEDEK
12 İSMAİL SAĞLAM 461*****338 YEDEK
13 SAFFET ARIKAN ERDEN 558*****392 YEDEK
14 KAZIM CERRAH 593*****516 YEDEK
15 İBRAHİM CENGİZ 211*****198 YEDEK
16 FATİH YEDİYILDIZ 115*****754 YEDEK
17 İLYAS KICIR 152*****078 YEDEK